Język: English | Polski

Pol-UK Recruitment

Pomoc Apteczna Edynburg

Nr oferty:

Lokalizacja:
Edinburgh

Opis:

Pol-UK oferuje stala prace w charakterze pomocy aptecznej w renomowanej aptece w centrum Edynburga.

Obowiązki:
Przyjmowanie zamówień na leki bez recepty
Przyjmowanie recept NHS
Profesjonalna obsługa klienta
Monitorowanie stanu magazynowego apteki, asortymentu produktów kosmetycznych i lekow oraz wyrobów medycznych
Obsługa kasy

Wymagane:
Odpowiedni kandydat będzie osobą punktualną, o wysokim standardzie pracy i kultury osobistej. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego jest konieczna.
Chęć nauki i rozwijania umiejętności. Mile widziane doświadczenie i odpowiednie wykszałcenie

Godziny pracy: poniedziałek -piątek 8:30-18:30, w sobote 09:00-18:00. ( 40-45 godzin tygodniowo)

Dostępne od:
2017-10-30

Stawka:
£8.50

   Oferujemy dla obywateli Uni Europejskiej, zwłaszcza dla Polaków, uzyskanie pracy na terenie Szkocji.

Facebook  Google+  LinkedIN